EK U19

Alles over de EK’s U19 met België

Jaar Locatie Resultaat
2011 Roemenië Groepsfase
2006 Polen Groepsfase
2004 Zwitserland Groepsfase
2002 Noorwegen Groepsfase
2001 (-18) Finland Groepsfase
1996 (-18) Frankrijk Groepsfase
1990 (-18) Hongarije Kwartfinale
1986 (-18) Joegoslavië Kwartfinale

 

EK 2011 - Roemenië

Kwalificatieronde: Groep 8
Vr 08-10-2010 België Belgium 4-1 Cyprus Cyprus Malmedy (Bel)
Zo 10-10-2010 België Belgium 2-0 Albania Albanië Verviers (Bel)
Wo 13-10-2010 Engeland England 1-2 Belgium België Wezet (Bel)

 

Groep 8 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 3 3 0 0 8 2 6 9
2 England Engeland 3 2 0 1 11 3 8 6
3 Cyprus Cyprus 3 0 1 2 1 8 -7 1
3 Albania Albanië 3 0 1 2 1 8 -7 1

 

Eliteronde: Groep 1
Di 24-05-2011 België Belgium 1-0 Portugal Portugal Poreč (Cro)
Do 26-05-2011 België Belgium 3-2 Croatia Kroatië Novigrad (Cro)
Zo 29-05-2011 Estland Estonia 0-0 Belgium België Poreč (Cro)

 

Groep 1 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 3 2 1 0 4 2 2 7
2 Portugal Portugal 3 2 0 1 4 1 3 6
3 Croatia Kroatië 3 1 0 2 3 4 -1 3
4 Estonia Estland 3 0 1 2 0 4 -4 1

 

Eindronde: Groep B
Wo 20-07-2011 Spanje Spain 1-0* Belgium België Mogosoaia (Rou)
Do 21-07-2011 Spanje Spain 4-1 Belgium België Mogosoaia (Rou)
Za 23-07-2011 Turkije Turkey 1-1 Belgium België Buftea (Rou)
Di 26-07-2011  België Belgium 1-1 Serbia Servië Buftea (Rou)

 * De wedstrijd werd door weersomstandigheden stopgezet en uitgesteld naar do 21-07-2011.

 

Groep B M W G V + - +/- PTN
1 Spain Spanje 3 2 0 1 8 4 4 6
2 Serbia Servië 3 1 1 1 3 5 -2 4
3 Turkey Turkije 3 1 1 1 4 3 1 4
4 Belgium België 3 0 2 1 3 6 -3 2

 

EK 2006 - Polen

Kwalificatieronde: Groep 5
Wo 05-10-2005 België Belgium 7-1 Faroe Islands Faerøer Eilanden Lomma (Swe)
Vr 07-10-2005 België Belgium 1-0 Sweden Zweden Malmö (Swe)
Zo 09-10-2005 Hongarije Hungary 1-0 Belgium België Staffanstorp (Swe)

 

Groep 5 M W G V + - +/- PTN
1 Sweden Zweden 3 2 0 1 7 3 4 6
2 Belgium België 3 2 0 1 8 2 6 6
3 Hungary Hongarije 3 2 0 1 5 3 2 6
4 Faroe Islands Faerøer Eilanden 3 0 0 3 2 14 -12 0

 

Eliteronde: Groep 6
Do 18-05-2006 Engeland England 1-2 Belgium België Doornik (Bel)
Za 20-05-2006 België Belgium 1-1 Serbia Servië Ronse (Bel)
Ma 22-05-2006 Noord-Ierland Northern Ireland 2-3 Belgium België Tubeke (Bel)

 

Groep 6 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 3 2 1 0 6 4 2 7
2 Serbia Servië 3 1 1 1 3 5 -2 4
3 England Engeland 3 1 0 2 3 4 -1 3
3 Northern Ireland Noord-Ierland  3 1 0 2 7 6 1 3

 

Eindronde: Groep A
Di 18-07-2006 België Belgium 4-2 Czech Republic Tsjechië Pobiedziska (Pol)
Do 20-07-2006 Polen Poland 4-1 Belgium België Wronki (Pol)
Zo 23-07-2006 Oostenrijk Austria 4-1 Belgium België Wronki (Pol)

 

Groep A M W G V + - +/- PTN
1 Czech Republic Tsjechië 3 2 0 1 7 5 2 6
2 Austria Oostenrijk 3 2 0 1 6 4 2 6
3 Poland Polen 3 1 0 2 4 4 0 3
3 Belgium België 3 1 0 2 6 10 -4 3

 

EK 2004 - Zwitserland

Eerste kwalificatieronde: Groep 3
Wo 08-10-2003 België Belgium 3-0 Georgia Georgië Tallinn (Est)
Vr 10-10-2003 België Belgium 3-0 Estonia Estland Tallinn (Est)
Zo 12-10-2003 Italië Italy 1-3 Belgium België Tallinn (Est)

 

Groep 3 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 3 3 0 0 9 1 8 9
2 Italy Italië 3 2 0 1 4 3 1 6
3 Georgia Georgië 3 1 0 2 8 5 3 3
4 Estonia Estland 3 0 0 3 1 13 -12 0

 

Tweede kwalificatieronde: Groep 7
Wo 19-05-2004 Ierland Ireland 0-1 Belgium België Knokke-Heist (Bel)
Vr 21-05-2004 Noorwegen Norway 0-1 Belgium België Knokke-Heist (Bel)
Zo 23-05-2004 België Belgium 1-0 Serbia Servië Knokke-Heist (Bel)

 

Groep 7 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 3 3 0 0 3 0 3 9
2 Ireland Ierland 3 2 0 1 6 2 4 6
3 Serbia Servië 3 1 0 2 5 4 1 3
3 Norway Noorwegen 3 0 0 3 0 8 -8 0

 

Eindronde: Groep 1
Di 13-07-2004 België Belgium 0-0 Ukraine Oekraïne Kriens (Sui)
Do 15-07-2004 Zwitserland Switzerland 2-0 Belgium België Aarau (Sui)
Zo 18-07-2004 Italië Italy 4-0 Belgium België Aarau (Sui)

 

Groep 1 M W G V + - +/- PTN
1 Switzerland Zwitserland 3 1 2 0 3 1 2 5
1 Ukraine Oekraïne 3 1 2 0 1 0 1 5
3 Italy Italië 3 1 1 1 5 2 3 4
4 Belgium België 3 0 1 2 0 6 -6 1

 

EK 2002 - Noorwegen

Eerste kwalificatieronde: Groep 11
Wo 26-09-2001 Roemenië Romania 1-1 Belgium België Boekarest (Rou)
Wo 17-10-2001 België Belgium 3-1 Israel Israël Waver (Bel)
Wo 24-10-2001 België Belgium 3-1 Serbia Servië La Louvière (Bel)
Wo 31-10-2001 Israël Israel 1-0 Belgium België Ashkelon (Isr)
Wo 07-11-2001 Servië Serbia 1-0 Belgium België Zemun (Srb)
Wo 21-11-2001 België Belgium 3-0 Romania Roemenië Lier (Bel)

 

Groep 11 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 6 3 1 2 10 5 5 10
2 Romania Roemenië 6 2 3 1 9 6 3 9
3 Serbia Servië 6 2 2 2 6 9 -3 8
4 Israel Israël 6 1 2 3 4 9 -5 5

 

Tweede kwalificatieronde: Groep 6
Wo 10-04-2002 België Belgium 4-1 Greece Griekenland Genk (Bel)
Wo 01-05-2002 Griekenland Greece 1-2 Belgium België Kalloni (Gre)

 

Eindronde: Groep B
Ma 22-07-2002 België Belgium 1-2 Ireland Ierland Drammen (Nor)
Wo 24-07-2002 Engeland England 1-1 Belgium België Kongsvinger (Nor)
Vr 26-07-2002 Duitsland Germany 2-1 Belgium België Lilleström (Nor)

 

Groep B M W G V + - +/- PTN
1 Germany Duitsland 3 2 1 0 8 4 4 7
2 Ireland Ierland 3 2 0 1 5 6 -1 6
3 England Engeland 3 0 2 1 6 7 -1 2
4 Belgium België 3 0 1 2 3 5 -2 1

 

EK 2001 (-18) - Finland

Eerste kwalificatieronde: Groep 3
Zo 26-11-2000 België Belgium 3-0 Liechtenstein Liechtenstein Hamrun (Mlt)
Di 28-11-2000 België Belgium 1-1 Switzerland Zwitserland Hamrun (Mlt)
Do 30-11-2000 Malta Malta 0-7 Belgium België Corradino (Mlt)

 

Groep 3 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 3 2 1 0 11 1 10 7
1 Switzerland Zwitserland 3 2 1 0 6 2 4 7
3 Liechtenstein Liechtenstein 3 0 1 2 2 7 -5 1
3 Malta Malta 3 0 1 2 1 10 -9 1

 

Tweede kwalificatieronde: Groep 2
Za 18-04-2001 België Belgium 4-1 israel Israël Deinze (Bel)
Wo 16-05-2001 Israël israel 2-0 Belgium België Ashkelon (Isr)

 

Eindronde: Groep B
Zo 22-07-2001 België Belgium 2-0 Denmark Denemarken Valkeakoski (Fin)
Di 24-07-2001 Polen Poland 1-1 Belgium België Tampere (Fin)
Do 26-07-2001 Spanje Spain 3-1 Belgium België Valkeakoski (Fin)

 

Groep B M W G V + - +/- PTN
1 Poland Polen 3 2 1 0 8 4 4 7
2 Spain Spanje 3 2 0 1 5 5 0 6
3 Belgium België 3 1 1 1 4 4 0 4
4 Denmark Denemarken 3 0 0 3 2 6 -4 0

 

EK 1996 (-18) - Frankrijk

Eerste kwalificatieronde: Groep 7
Ma 30-10-1995 België Belgium 3-1 Slovenia Slovenië Moeskroen (Bel)
Vr 03-11-1995 Moldavië Moldavia 2-3 Belgium België Moeskroen (Bel)

 

Tweede kwalificatieronde: Groep 3
Do 18-04-1996 Duitsland Germany 0-0 Belgium België Celle (Ger)
Wo 01-05-1996 België Belgium 2-1 Germany Duitsland Brussel (Bel)

 

Eindronde: Groep A
Di 23-07-1996 België Belgium 2-2 Portugal Portugal Besançon (Fra)
Do 25-07-1996 België Belgium 2-1 Hungary Hongarije Mulhouse (Fra)
Za 27-07-1996 Frankrijk France 1-1 Belgium België Besançon (Fra)

 

Groep A M W G V + - +/- PTN
1 France Frankrijk 3 2 1 0 4 2 2 7
2 Belgium België 3 1 2 0 5 4 1 5
3 Hungary Hongarije 3 1 0 2 5 4 1 3
4 Portugal Portugal 3 0 1 2 2 6 -4 1

 

EK 1990 (-18) - Hongarije

Kwalificatieronde: Groep 5
Wo 02-11-1988 België Belgium 1-1 DDR DDR Seraing (Bel)
Wo 30-11-1988 Wales Wales 2-0 Belgium België Newtown (Wal)
Wo 29-03-1989 België Belgium 2-1 Serbia Servië Roeselare (Bel)
Wo 03-05-1989 DDR DDR 0-2 Belgium België Hettstedt (DDR)
Wo 04-10-1989 Servië Serbia 1-0 Belgium België Bosanksi Samac (Srb)
Di 17-10-1989 België Belgium 5-1 Wales Wales Charleroi (Bel)

 

Groep 5 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 6 3 1 2 10 6 4 7
2 Wales Wales 6 2 2 2 7 10 -3 6
2 Serbia Servië 6 3 0 3 8 7 1 6
4 DDR DDR 6 1 3 2 4 6 -2 5

 

Kwartfinale
Di 24-07-1990 België Belgium 1-1 England Engeland Nyiregyhaza (Hun)

 

Play-off 5e plaats
Do 26-07-1990 Zweden Sweden 6-0 Belgium België Nyiregyhaza (Hun)

 

EK 1986 (-18) - Joegoslavië

Kwalificatieronde: Groep 2
Wo 21-11-1984 België Belgium 3-1 Nederland Nederland St. Nicolas (Bel)
Do 28-03-1985 België Belgium 0-0 Northern Ireland Noord-Ierland Lier (Bel)
Wo 17-04-1985 Wales Wales 3-3 Belgium België Ebbw Vale (Wal)
Wo 04-12-1985 Nederland Nederland 2-2 Belgium België Venlo (Ned)
Wo 19-02-1986 Noord-Ierland Northern Ireland 1-1 Belgium België Coleraine (Nir)
Do 20-03-1986 België Belgium 2-0 Wales Wales Brussel (Bel)

 

Groep 2 M W G V + - +/- PTN
1 Belgium België 6 2 4 0 11 7 4 8
1 Nederland Nederland 6 3 2 1 11 9 2 8
3 Wales Wales 6 2 2 2 9 8 1 6
4 Northern Ireland Noord-Ierland 6 0 2 4 5 12 -7 2

 

Kwartfinale
Za 11-10-1986 België Belgium 1-2 Italy Italië Sombor (Yug)

 

Play-off 5e plaats
Ma 13-10-1986 België Belgium 0-1 Bulgaria Bulgarije Senta (Yug)